poniedziałek, 18 lutego 2008

Nie wszyscy zorientowani...

17.02.2008 odbył się kolejny alleypiast. Tym razem zawodnicy mieli za zadanie zapoznać się z ożarowskimi ciekawostkami. Mocno niesprzyjające warunki sprawiły, że na starcie pojawiło się tylko 9 zawodników. Za samo przybycie wielkie brawa dla nich! Najlepiej z trudami trasy poradził sobie doświadczony uczestnik wielu wyścigów na orientację - niezawodny Zerozeroseven, gratulację! Drugie miejsce zajęła ekipa w składzie Dyziek, Grzesiek i Lewan ze stratą 13 minut - również ogromne brawa. Kolejne miejsce przypadło Kogutowi, mimo jego spóźnienia na starcie. Natomiast świetne szóste miejsce zdobył Kosu. Niestety na Orientacyjnym Alleypiaście nie zabrało też dezorientacji, przez co trzech czołowych zawodników nie ukończyło wyścigu - T.Pietrzyk, CBULL, Darek Klemens.

Dla wszystkich zawodników jeszcze raz wielkie gratulację.
Dziękuję za dobre słowo na mecie i po wyścigu. Zapraszam na następnego swojego alleypiasta, którego planuję zorganizować w czerwcu. Do zobaczenia już w marcu na kolejnym alleyu.